Sukces Dobronia w Igrzyskach Tenisa  Stołowego

smartW listopadzie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Igrzyskach Tenisa Stołowego.

W I turze  odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży,  w których wszyscy reprezentanci naszej szkoły zajęli I miejsca.

Kilka dni później  odbyły się zawody Powiatowe  na których zajęliśmy II miejsce,  awansując do półfinału Wojewódzkiego. Natomiast starsi chłopcy  w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zajęli III miejsce.

Składy naszych drużyn:

Igrzyska Dzieci

• Mudzo Kamil, Szmytka Sławomir, Zasada Jakub
  • Golał Marta, Jurek Aleksandra, Szkudlarek Marta

Igrzyska Młodzież y Szkolnej

• Bączyk Filip, Kania Kacper, Posłuszny Kamil

W następnym etapie zawodów,  czyli półfinale wojewódzkim wzięli udział już tylko najmłodsi reprezentanci naszej szkoły. Po emocjonujących pojedynkach dziewczyny zajęły III miejsce, a chłopcy II, awansując do finału wojewódzkiego.

Składy naszych drużyn:

• Mudzo Kamil, Szmytka Sławomir, Zasada Jakub
  • Golał Marta, Jurek Aleksandra, Szkudlarek Marta

Ostatecznie na szczeblu wojewódzkim chłopcom  udało się zająć wysokie  9 miejsce z 788 szkół województwa Łódzkiego.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów.