Klasy piąte świętowały Dzień Dziecka w Dobroniance!
15 czerwca 2026 roku uczniowie klas piątych wybrali się na wyjątkową wycieczkę do „Dobronianki”. Choć kalendarzowy Dzień Dziecka już minął, świętowanie w połowie czerwca okazało się strzałem w dziesiątkę! Nad bezpieczeństwem i dobrą zabawą uczniów czuwali ich wychowawcy: pan Piotr Szela oraz pani Monika Pawełczyk. Zabawa na świeżym powietrzu i…
