Mikołajki klas czwartych

15 grudnia, jeszcze przed rozpoczęciem zajęć lekcyjnych, uczniowie klas czwartych wraz z opiekunami wybrali się do Łodzi. Najpierw udali się do Teatru Arlekin na pełen humoru spektakl pt. „Przygody Mikołajka”, a następnie, nie opuszczając ziemskiej atmosfery, zgłębiali tajniki wszechświata w Kosmoparku. Uczniowie mogli wziąć udział w wirtualnej podróży kosmicznej jako prawdziwi astronauci, sprawdzić jak pracuje się w przestrzeni kosmicznej, dokonując napraw, pospacerować po Jowiszu i zaobserwować zasady działania grawitacji, a także sprawdzić, ile ważyliby na innych planetach… To tylko część atrakcji, z jakich można było skorzystać w Kosmoparku.

Ten mikołajkowy wyjazd dostarczył wszystkim wielu wrażeń i na pewno można zaliczyć go do udanych.