Wyprawa na Ulicę Żywiołów

Wyjątkowe miejsce odwiedzili 16 grudnia uczniowie klas drugich – Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi. Miejsce magiczne i wspierające wszechstronny rozwój dzieci. Uczniowie klas drugich mieli okazję do interaktywnej zabawy, indywidualnych doświadczeń i wspólnego odkrywania jakże ciekawego świata. Każde dziecko znalazło dla siebie jakąś aktywność: proste doświadczenia i eksperymenty związane z wodą, powietrzem, energią, kolorami, poznawanie świata wszystkimi zmysłami, zagadki logiczne, zabawy ruchowe, zwinnościowe i wiele innych. Dzięki działaniom na Ulicy Żywiołów, uczniowie przekonali się, że wspólnymi siłami można osiągnąć więcej, że sukces dzielony z kolegami daje więcej radości, a wspólna zabawa i odkrywanie świata dostarczają niezapomnianych wrażeń.