Mikołajkowy wyjazd do EC1 na ,,Ulicę żywiołów’’

6 grudnia uczniowie  klas  drugich  z okazji Mikołajek  odwiedzili  Centrum Nauki i Techniki  EC1  w Łodzi. Miejsce wspierające wszechstronny rozwój dzieci, dające okazję do interaktywnej zabawy, indywidualnych doświadczeń i wspólnego odkrywania  świata. Każde dziecko znalazło dla siebie jakąś aktywność: proste doświadczenia i eksperymenty związane z wodą, powietrzem, energią, kolorami, poznawanie świata wszystkimi zmysłami, zagadki logiczne, zabawy ruchowe, zwinnościowe i wiele innych. Ulica Żywiołów porwała dzieci w wir zabawy, rozpaliła emocje i dała radość ze wspólnego odkrywania świata. Wspólny wyjazd stworzył  również okazję do integracji dzieci.  Wszyscy wrócili zadowoleni,  uśmiechnięci i pełni wrażeń.