Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego w siatkówce dziewcząt i chłopców

Igrzyska Dzieci

W zawodach, które odbyły się w grudniu w Miejskiej Hali Sportowej przy SP nr 13 w Pabianicach brały udział następujące szkoły: SP nr 3, 15, 17 z Pabianic, SP nr 1 w Konstantynowie Łódzkim, SP w Petrykozach, Dobroniu, Lutomiersku.

W kategorii chłopców  I miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa w Dobroniu i uzyskała prawo gry w Półfinale Wojewódzkim w Pabianicach.

Dziewczynki zajęły 5 miejsce.

W Półfinale Wojewódzkim rozegranym w Miejskiej Hali Sportowej przy SP nr 13 w Pabianicach  chłopcy  ze Szkoły Podstawowej w Dobroniu zajęli II miejsce. Gratulujemy !

Skład zespołu chłopców

9.      Wójcik Maria

10.  Zdon Maja

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W zawodach, które odbyły się w styczniu w naszej szkole  brały udział następujące szkoły: SP nr 3, 17 z Pabianic, SP nr 5 w Konstantynowie Łódzkim, SP w Petrykozach, SP w Dobroniu,

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Dobroniu  zajęły I miejsce, wygrały wszystkie  4 mecze nie przegrywając nawet jednego seta. Najlepszą zawodniczką turnieju została  Kornelia Kulikowska. Zwycięstwo zagwarantowało awans do Półfinału Wojewódzkiego rozgrywanego w Zgierzu.

W Półfinale Wojewódzkim rozegranym w lutym w Hali Sportowej przy MOSiR w Zgierzu, dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Dobroniu zajęły II miejsce. Gratulujemy !

Skład zespołu dziewcząt:

1. Adamska Aleksandra