Spacerkiem po planach filmowych

                To była niezwykła wycieczka. Klasa Va została zaproszona na plan filmu „Na Wspólnej” . Tak brzmiała wersja pierwotna  harmonogramu wycieczki. Jak to w branży filmowej bywa, wszystko się zmienia i nic nie ma pewnego -tak i nasze zwiedzanie rozrosło się o wędrówkę po studiu serialu „Diagnoza” oraz „Milionerów”. Zasiedliśmy w fotelach H.Urbańskiego i staraliśmy się wygrać milion, ustawialiśmy bezcieniowe lampy przy stole operacyjnym w „Diagnozie” oraz badaliśmy miękkość kanap i foteli, które znajdowały się w mieszkaniach bohaterów „Na Wspólnej”. Przymierzając toczki, biżuterię i buty przemknęliśmy przez garderoby i charakteryzatornie. Przy całej magii tego miejsca z przykrością stwierdziliśmy, ze dużo tam iluzji, którą widź odbiera jako piękną rzeczywistość. Będąc na planie filmowym trudno nie być w kinie. Seans filmowy 3D „Pandy” okazał się trafnym podsumowaniem naszej wyprawy. Olbrzymie podziękowania za interesujący dzień należą się p. A. Krawczykowi montażyście filmu „Na Wspólnej”.

Komentowanie jest wyłączone.