Konkurs biblioteczny „Moje ulubione zwierzątko”

W związku z przypadającym w październiku Miesiącem dobroci dla zwierząt biblioteka szkolna ogłosiła konkurs plastyczny  dla klas I – III nt. „Moje ulubione zwierzątko”. Technika wykonania oraz format pracy były dowolne. Konkurs trwał przez cały październik.

Wpłynęło piętnaście prac wykonanych różną techniką. Były wśród nich rysunki sporządzone zarówno ołówkiem, kredkami, farbami, jak i wyklejanki, prace z użyciem plasteliny oraz waty.

Ciekawym pomysłem było także wykorzystanie do prac plastycznych plastikowych elementów m.in. butelek i korków a także włóczki oraz … małej dyni.

I miejsce zajęła Wiktoria Góra z kl.IIIb (za wykonanie pięknego, brązowego konika).

II miejsce zdobyły Monika Góra z kl.Ib oraz Amelia Rogozińska z kl.IIa (za wykonanie odpowiednio przesympatycznej krówki i uroczej sówki ).

III miejsce zajęli uczniowie z klasy Ib Julia Bernat oraz Maciej Komór (za wykonanie kolejno plastikowej, różowej świnki oraz żółtego, papierowego ptaszka).

Wyróżnienia za prace plastyczne otrzymali także:

• Zofia Rachowiecka z kl.Ib
  • Mateusz Szymczak z kl.Ia
  • Julia Kuleczka z kl.Ib
  • Zuzanna Gasińska z kl.IIIb
  • Aleksandra Skibińska z kl.IIIb

Ponadto udział w konkursie wzięli również:

• Marta Pawlak z kl.Ib
  • Julia Klich z kl.Ib
  • Zofia Broszczyk z kl.IIb
  • Kornelia Kulikowska z kl.IIIb
  • Marta Szkudlarek z kl.IIa

Wręczenie nagród oraz wykonanie pamiątkowych fotografii odbyło się w bibliotece szkolnej w dn. 3 grudnia br. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie zostali nagrodzeni. Dzieci otrzymały nagrody książkowe, kredki oraz zakładki.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!