Walentynki 2021

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Jest to święto, które w naszej kulturze zadomowiło się na dobre, dlatego Samorząd Uczniowski organizuje pocztę walentynkową online.

Poczta walentynkowa ma swoje zalety, stwarza możliwość wyznania miłości swojej sympatii. Co najważniejsze, można to zrobić całkowicie anonimowo (wersja dla tych bardziej nieśmiałych).

Wyznawać miłość można prawie w każdy sposób, więc dlaczego nie online, wysyłając kartkę? Niech nie przeszkadza nam to, że jest pandemia, że jesteśmy daleko od siebie. Weźcie papier, długopis czy inne przybory i stwórzcie śliczną kartkę walentynkową. Niech ukochana osoba dowie się o Waszych uczuciach.

Wszystkich  zainteresowanych zakochanych zapraszamy do zabawy.

Wykonane kartki proszę przesyłać na adres: samorzaduczniowski.dobron@gmail.com, a resztą zajmiemy się „my”.

Pozdrawiamy SU