POCZTA WALENTYNKOWA 2021 NASZYCH UCZNÓW

Mimo sytuacji w jakiej przyszło nam żyć, uczniowie naszej szkoły postanowili i tak świętować Święto Zakochanych. Oto kilka ich prac:

“Jak co roku, w połowie lutego, czas już celebrować święto Walentego. Chcielibyśmy bawić się, szaleć i świętować, ale musimy z tego zrezygnować. Pozostanie w domach nikomu już nie służy, lecz liczba zakażeń rychłych zmian nie wróży. W lockdownowej rzeczywistości, samotności czasie, każdemu optymizm i pogoda ducha przyda się. Wiec siadaj wnet do komputera, porusz trochę mądrą główką, napisz bliskim miłe słówko. A mi pozostaje sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uścisków, samych radości, spełnienia marzeń, mocy słodyczy, w Dniu Walentego… życzyć!”

Marysia Grzelik

SU i Wolontariat