Zakończenie karnawału – ostatki w klasach młodszych

Aby tradycji stało się zadość, uczniowie z klas: II B, III A i III B, postanowili zorganizować w swoich klasach ostatki. Podczas świętowania ostatniego dnia karnawału, nie zabrakło tradycyjnego prezentowania pomysłowych przebrań, które na tę okazję przygotowali najmłodsi wspólnie z rodzicami. W każdej klasie pojawiły się barwne stroje, które wprowadziły nastrój zabawy i radości. Uczniowie przygotowali specjalne listy przebojów, żeby przy swoich ulubionych utworach bawić się i tańczyć. Były zgadywanki typu „Jaka to melodia”, prezentowanie układów tanecznych oraz różne zabawy sprawnościowe. Na pożegnaniu karnawału nie mogło zabraknąć również słodkich, czy słonych przekąsek, dlatego każda klasa zorganizowała dla siebie małe co nieco. Wszyscy uczniowie  uznali, że to był wyjątkowy dzień, pełen radosnych przeżyć.