Wizyta Łódzkiego Kuratora Oświaty

W ubiegły czwartek- 17 czerwca odwiedził naszą gminę Łódzki Kurator Oświaty- Pan Waldemar Flajszer. Wizyta obejmowała wszystkie placówki oświatowe Gminy Dobroń, pierwsza na liście znalazła się Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dobroniu.
Pana Kuratora w towarzystwie Wójta Gminy Dobroń- Pana Roberta Jarzębaka powitała w naszej szkole p.o. Dyrektora Pani Agnieszka Dolewa.
Następnie gość obejrzał nasze boisko, ogródek dydaktyczny, plac zabaw oraz doskonałe zaplecze sportowe w postaci dwóch sal gimnastycznych, gdzie właśnie odbywały się zajęcia wychowania fizycznego.
Pani Dyrektor poprowadziła gościa pięknymi, szerokimi korytarzami szkoły do sekretariatu i swojego gabinetu. Po drodze pokazując sztandar szkoły oraz puchary , które zdobyli nasi uczniowie.
Pan Kurator odwiedził również klasę pierwszą przyglądając się pracy naszych najmłodszych, którzy chętnie powitali tak ważną osobę w progach swojej klasy.
Podsumowaniem krótkiej, ale intensywnej wizyty był prezent w postaci albumu przekazany przez Łódzkiego Kuratora Oświaty.

Bardzo było nam miło gościć Kuratora w naszej placówce, serdecznie zapraszamy do nas i życzymy sukcesów w pracy zawodowej.