Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

1 września mszą świętą w Kościele św. Wojciecha zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny.
Po mszy reprezentacja uczniów Szkoły Podstawowej w Dobroniu pod opieką Pani Aleksandry Górniak złożyła kwiaty przy pomniku upamiętniającym poległych podczas II wojny światowej.
Następnie uczniowie podzieleni na dwie grupy ( I gr.- o godz. 9.00: II gr.- o godz. 9.30) spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami, gdzie zostali serdecznie przywitani po przerwie wakacyjnej. Wysłuchali pogadanek nt: Bezpiecznej drogi do i ze szkoły, przypomnieli sobie procedury związane z przeciw działaniem COVID- 19 oraz otrzymali plany lekcji.

Rozpoczął się kolejny rok szkolny, dla niektórych pierwszy, dla innych ostatni. Życzymy wszystkim uczniom sukcesów w nauce, zdrowia, ocen na miarę swoich możliwości, wielu szkolnych przyjaźni i szybko mijających 10 miesięcy.