Gminne oraz Powiatowe zawody w tenisie stołowym.

W dniu 21 października 2021r. odbyły się Gminne Zawody w Tenisie Stołowym. W zawodach wystartowały wszystkie szkoły gminy Dobroń. SP z Chechła  jako gospodarz turnieju, SP z Mogilna oraz SP z Dobronia. Turniej odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych, czyli Igrzyska młodzieży szkolnej oraz Igrzyska dzieci. Rywalizacja przebiegała zarówno dla dziewczyn jak i dla chłopców w systemie grania każdy z każdym. Po zaciętej rywalizacji turniej zakończył się zwycięstwem szkoły w Dobroniu, na drugim miejscu uplasowała się szkoła w Chechle zaś na trzecim miejscu szkoła w Mogilnie. Pierwsze miejsce promowane było do zawodów powiatowych, na których dziewczęta zajęły czwartą lokatę, a chłopcy piątą. Wielkie brawa oraz gratulacje.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt.

3. Miejsce SP w Mogilnie

Dobroń w składzie: Piechota Alicja oraz Kaźmierczak Dominika.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej chłopców.

3. Miejsce SP w Mogilnie

Dobroń w składzie: Kosianowski Adrian, Rykała Borys, Kostrzewski Artur, Bączyk Filip.

Igrzyska Dzieci chłopców.

2. Miejsce SP w Chechle

Dobroń w składzie: Mudzo Kamil, Żmilewski Piotr, Kania Kacper.

Opiekun: Jerzy Antoniak