VI POWIATOWY TURNIEJ SPORTOWO- TANECZNY ZESPOŁÓW

W piątek 3.o6. w kinie ,,Tomi” w Pabianicach odbył się konkurs zespołów cheerleaders. Jego celem było pokazanie pasji i radości z tańca. Organizatorem VI edycji Turnieju Sportowo – Tanecznego Zespołów Cheerleaders była jak co roku Szkoła Podstawowa nr 8 w Pabianicach. Tegoroczne zawody zostały zrealizowane w nietypowy sposób. Z powodu pandemii tancerki nie występowały na żywo. Swoje układy nagrywały w rodzimej szkole. Tak przygotowane filmy uczestniczki oglądały na dużym ekranie w kinie, a następnie były ocenione przez jury.

Występy zostały ocenione czujnym okiem profesjonalnej komisji jurorskiej. Ocenie podlegały: sposób prezentacji zespołu na początku nagrania, precyzja, synchronizacja, różnorodność elementów, dynamika układu oraz ekspresja tańca. Uczestnicy startowali w trzech grupach wiekowych: grupa najmłodsza – klasy 1-3, grupa średnia klasy 4-6 oraz grupa starsza klasy 7-8 i to właśnie w tej ostatniej startowały nasze uczennice.

Zespół wystąpił w składzie: Marysia Pawlak, Lena Ochęcka, Olivia Sójka, Ania Groblewska, Julia Sałagacka, Karina Bracha, Marysia Wasilewska, Lena Plucińska, Wiktoria Śliz.

Po swoim występie dziewczęta z niecierpliwością czekały na decyzję jury.

Szkoła Podstawowa w Dobroniu zajęła I miejsce w

VI Turnieju Sportowo – Tanecznym Zespołów Cheerleaders!!!

Każdy uczestnik turnieju został nagrodzony długopisem, pendrivem, czekoladą oraz smyczką, a w czasie oczekiwań na wyniki – słodkościami. Zwycięskie drużyny otrzymały piękne puchary.

Serdecznie gratulujemy dziewczętom reprezentującym naszą szkołę za trud włożony w przygotowanie występu i doskonałe zaprezentowanie choreografii oraz widoczną radość z tańca i pasję, którą tryskały.