Biegi Sztafetowe- Igrzyska Młodzieży Szkolnej I Dzieci

4 października  uczniowie naszej szkoły brali udział w biegach sztafetowych. Zawodnicy byli podzieleni na grupy dziewcząt I chłopców, dzieci I młodzieży. Szkoła z Dobronia  miała  swoich przedstawicieli  w każdej z tych grup wiekowych.

Reprezentantami  naszej szkoły w grupie dzieci  byli:  Bartuzel  Tamara, Deus Kacper, Golał  Marta, Kłos Wiktor, Kołodziejczyk  Anna, Kulikowska Kornelia, Malinowski Jakub, Małek Amelia, Pintera Michał, Pundyk Yaroslava, Rogalski Borys, Spławski Ziemowit, Szperling Gabriela, Ślusarski Łukasz, Zmudzińska Lena.

Reprezentantami młodzieży szkolnej byli:  Bączyk Filip, Groblewska Anna, Jasiorek Jakub, Kabza Izabela, Kania Kacper, Kozłowski Kacper, Krawczyk Wiktoria, Nolbrzak Filip, Pietrzyk Antoni, Posłuszny Kamil, Socha Maja, Strycharczyk Sandra, Więclewska Milena.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.