Konkurs na prezentację multimedialną o Janie Pawle II

Bogatym nie jest ten, kto posiada,

ale ten, kto „rozdaje”,

kto zdolny jest dawać.

Z okazji dziesiątej rocznicy nadania Szkole Podstawowej  w Dobroniu imienia Jana Pawła II ogłaszamy konkurs na prezentację multimedialną o naszym patronie.

Prace konkursowe należy przesłać do 27 kwietnia 2023r. na adres mailowy infadobron@gmail.com lub przekazać na pendrive nauczycielowi informatyki.

WSZYSTKICH uczniów klas I-VIII zachęcamy do udziału w konkursie.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie w dowolnym programie prezentacji multimedialnej przybliżającej wizerunek Jana Pawła II. Praca powinna zawierać informacje dotyczące: życia i posługi kapłańskiej, moment wyboru na papieża, pontyfikat (pielgrzymki, otwartość na inną wiarę) oraz upamiętnienie pamięci Jana Pawła II, np. w nazwach instytucji (w tym nasza szkoła)

Prezentacja winna przełączać się samoczynnie (automatycznie) i trwać nie dłużej niż 10 minut.

Prace oceniane będą w trzech kategoriach:

• klasy 1-3
  • klasy 4-6