PÓJDŹMY WSZYSCY DO STAJENKI

 

W czwartek 22 grudnia uczniowie klas trzecich wprowadzili całą społeczność szkoły w świąteczny nastrój,  przedstawiając Jasełka Bożonarodzeniowe.

Dzieci z wielkim przejęciem i zaangażowaniem przedstawiły historię narodzin Jezusa w ubogiej stajence w Betlejem. Oprócz Józefa i Maryi, uczniowie wcielili się w role tych, którzy złożyli pokłon małemu Jezusowi: pasterzy, królów oraz dzieci. Jasełka uświetnił występ szkolnego chóru, który wyśpiewywał kolędy i pastorałki. W klimat przeżywania świąt wprowadziła wszystkich także odpowiednia scenografia i piękne stroje, w których wystąpili mali aktorzy.

Podniosła, wesoła, świąteczna atmosfera jasełek, pozwoliła wszystkim po raz kolejny, przygotować się do  przeżywania najpiękniejszych polskich świąt.

Komentowanie jest wyłączone.