W Teatrze im. Stefana Jaracza

„To był najfajniejszy spektakl w moim życiu” – powiedział piątoklasista, gdy opadła kurtyna i ucichły brawa.

Opinia ta dotyczy przedstawienia pt. „Hobbit” obejrzanego 29 lutego przez uczniów klas piątych w Teatrze im. Stefana Jaracza. Nic dziwnego, wypełniona piosenkami, kostiumami ze świata Hobbita, rekwizytami elfów czy krasnoludów  sztuka jest przygodą i podróżą, w której pojawiające się fantastyczne stwory wciągają widza w baśniowy świat. Ciekawa scenografia, charakteryzacja postaci oraz efekty specjalne, interaktywna forma widowiska, dopełniły całości. Spektakl podobał się uczniom, którzy ocenili go bardzo wysoko.

Po przedstawieniu udaliśmy się do Kręgielni Gargulec w Manufakturze, gdzie uczniowie miło spędzili czas.