BIEGI PRZEŁAJOWE

25 września odbył się XVIII WRZEŚNIOWY BIEG PRZEŁAJOWY.  W tym roku naszą szkołę reprezentowali najmłodsi sportowcy z klas czwartych. Uczniowie biegali na dystansie 600m.   Dziewczynki zajęły drużynowo V miejsce, chłopcy VII. Najlepszy z chłopców Adrian Kosianowski otarł się o podium, zajął IV miejsce.

To dla wszystkich było bardzo duże wyzwanie, które podjęli chętnie i z ogromnym entuzjazmem. Gotowi byli stawić czoła kapryśnej pogodzie i trudnym sytuacjom na trasie jak nierówności terenu, duża ilości startujących i w końcu wysiłek fizyczny. Mamy nadzieję, że przełamali już pierwsze lody rywalizacji sportowej i usłyszymy o nich jeszcze nie raz.

GRATULACJE I PODZIĘKOWANIA.

Nasi reprezentanci:

Dziewczęta:                                                                            Chłopcy:

Dominika Kaźmierczak                                                       Adrian Kosianowski

Alicja Piechota                                                                      Piotr Mudzo

Julia Sałagacka                                                                      Borys Rykała

Oliwia Bączyk                                                                        Paweł Latkowski

Natalia Stefańska                                                                 Julian Boik

Martyna Nowak                                                                    Pułanecki Adrian