Festyn dla dzieci “Bądźmy razem” 2018

We wtorek, 5 czerwca, w godzinach 10:00 – 14:00 w Parku im. Józefa Piłsudskiego na Zdrowiu  łódzka Caritas zorganizowała festyn dla wolontariuszy „Bądźmy razem!”.

To już tradycja, że Caritas Archidiecezji Łódzkiej organizuje spotkanie dla wszystkich swoich szkolnych wolontariuszy, którzy przez cały rok prężnie działają w Szkolnych Kołach, włączając się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Wiosenne spotkanie, wypełnione atrakcjami dla młodych wolontariuszy, jest formą podziękowania im za całoroczną bezinteresowną pracę. Za wspieranie działalności charytatywnej Caritas i troszczenie się zarówno o swoich potrzebujących kolegów i koleżanki, jak i inne osoby, które wymagają pomocy. Podczas tegorocznego pikniku odbył się VII bieg charytatywny „Biegnijmy z pomocą”. Nasi biegacze w składzie: Kacper Figarski, Weronika Kusiak, Kinga Wójcik, Sandra Janeczek, Weronika Latkowska, Zuzanna Rybicka, Agata Szerfel, Julita Szmytka, Wiktoria Rymarz, Dominik Izydorczyk, Mikołaj Konicki i Mikołaj Łoś, uzyskane w ramach biegu pieniądze w całości przekazali na leczenie i rehabilitację 6-letniej Zosi z Łodzi, która urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym. 

                                                                                                                                              WW

Komentowanie jest wyłączone.