Brawa dla naszych recytatorów!

Tradycją naszej szkoły jest coroczny udział uczniów w małym święcie poezji, jakim jest  Gminny  Konkurs  Recytatorski   organizowany przez p. Magdę Sokołowską ze Szkoły Podstawowej w Mogilnie.  W tym roku konkurs odbywał się pod hasłem “Człowiek to brzmi pięknie…” Mieliśmy okazję wysłuchać wielu pięknych interpretacji wierszy traktujących o różnych wcieleniach człowieka, jego wadach, zaletach i uczuciach. Uczniowie naszej szkoły wspaniałymi recytacjami zapewnili sobie miejsca na podium. Zuzia Małek zajęła I miejsce z wierszem “Kto z kim przestaje” Jana Brzechwy, a Bartosz Górniak i Oliwia Szmytka zajęli II miejsce  wspólną interpretacją pięknego wiersza Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego “Rozmowa liryczna”. Serdecznie gratulujemy!