Witaj Szkoło!

4 września na sali gimnastycznej odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego  Zuzanna Małek powitała wszystkich zaproszonych gości,  nauczycieli, rodziców  i uczniów. Po odśpiewaniu hymnu państwowego przez całą społeczność szkolną głos zabrała pani dyrektor Elżbieta Łoboda- Szewc, która podkreśliła, że czeka nas szczególny czas wdrażania reformy edukacji. W naszej Gminie  podjęto uchwałę, na mocy której dotychczasowe Gimnazjum zakończyło swoją działalność,  a klasy gimnazjalne zostały włączone do nowej ośmioklasowej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dobroniu.

Pan Wójt Robert Jarzębak oraz ksiądz Sławomir Klich złożyli życzenia wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom. Podkreślano, że oprócz wyników w nauce ważna jest umiejętność współpracy w zespole i wrażliwość na drugiego człowieka.

Uczniowie klas trzecich swoim występem artystycznym wprowadzili wszystkich w dobry nastrój, który pozostanie z nami do końca roku szkolnego.