Zimowe makiety klasy II b

Choć wiosna puka już do naszych drzwi, to klasa II b pozostaje jeszcze w zimowym klimacie… Jej uczniowie wyposażeni podczas lekcji w wiedzę na temat Antarktydy i zainspirowani lekturą książki Aliny i Czesława Centkiewiczów pt. „Zaczarowana zagroda”, stworzyli wspaniałe prace plastyczno – techniczne. Dzieci zostały podzielone na czteroosobowe zespoły, w których ustaliły koncepcję własnej pracy i rozdzieliły pomiędzy siebie zadania. Zgromadziły również  niezbędne do wykonania przybory i materiały. Wszystkie do pracy podeszły z dużym zaangażowaniem i uśmiechami na twarzach. Każda z grup w inny sposób przedstawiła swój pomysł na lodową krainę, wykorzystując swoją wyobraźnię i kreatywność. Dzięki wspólnym działaniom uczniowie stworzyli prawdziwe arcydzieła, które można podziwiać na szkolnym korytarzu.