Sprawozdanie z Mistrzostw w Siatkówce Dziewcząt

W  grudniu   w Szkole Podstawowej nr  3 w Pabianicach odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej. Uczennice naszej szkoły rywalizowały z Szkołą Podstawową nr 17. Wygrana w tym pojedynku dała dziewczętom awans do kolejnego etapu.

W  styczniu  w naszej szkole odbyły się Półfinały Wojewódzkie Igrzysk Siatkarskich. Dobronianki pokonały drużynę ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Aleksandrowie Łódzkim,  jednocześnie kwalifikując się do Finałów Wojewódzkich.

Kilka dni dzień później  do naszej szkoły ponownie zawitały drużyny siatkarskie. Pierwszy pojedynek ze Szkoła Podstawową nr 5 w Łasku niestety przegraliśmy. Kolejny, tym razem ze Szkołą Podstawową nr 34 w Łodzi również zakończył się porażką naszych reprezentantek.

Nasza drużyna grała w składzie:

Adamska Aleksandra

Gasińska Zuzanna

Krysiak Weronika

Kulikowska Kornelia

Małolepszy Martyna

Nowak Wiktoria

Pietras Julia

Pundyk Yaroslava

Skibińska Aleksandra

Żychowska Natalia

Ostatecznie dziewczęta uplasowały się na 5 miejscu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów sportowych.