Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 23 marca 2023r. w OSP w Chechle Drugim odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Konkurs składał się z dwóch etapów: testu pisemnego, który zawierał 33 pytania zamknięte oraz części praktycznej polegającej na nazwaniu sprzętu znajdującego się na wyposażeniu aut strażackich wraz z opisem ich zastosowania. Naszą szkołę reprezentowało 8 uczniów z klas 6-8. W całym konkursie łącznie było 17 uczestników. Z nieukrywaną dumą chciałabym ogłosić, że pierwszych 5 miejsc zajęły uczennice naszej szkoły. Do etapu rejonowego zakwalifikowaly się pierwsze 3 miejsca. Zwycięzcami są:

I mejsce- Natalia Żychowska, która zdobyła 53 punkty na 53 punkty

II miejsce – Maja Mudzo, która zdobyła 44 punkty

III miejsce Edyta Grabarz, która zdobyła 40 punktów

Test był trudny, emocje sięgały zenitu, ale wszystko poszło po naszej myśli. Warto nadmienić, że IV i V miejsca zajęły Sylwia Magier i Izabela Kabza.

Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników za włożone w naukę chęci, pracę i poświęcony czas. Teraz przed nami etap rejonowy, który odbędzie się 19 kwietnia 2023r.

Trzymajcie kciuki!

B.Z.