Kiermasz Świąteczny

We wtorek 27 marca odbył się w Szkole Podstawowej w Dobroniu Kiermasz Świąteczny.  Na odświętnie przystrojonych stołach znalazły się serniki, babeczki, pierniki, galaretki, sałatki owocowe i warzywne. Zostały one przygotowane przez uczniów naszej szkoły i ich rodziców. Wszystko prezentowało się bardzo smakowicie a kuszące zapachy rozchodziły się po całym korytarzu przypominając o zbliżających się świętach. Członkowie Samorządu Uczniowskiego na każdej przerwie uwijali się jak w ukropie, by obsłużyć wszystkie zainteresowane degustacją osoby. Dochód
z kiermaszu zostanie przeznaczony na nagrody w kwietniowych konkursach:  fotograficznym „Wiosna w gminie Dobroń” oraz  wiedzy o Ziemi. Rozstrzygnięcie konkursów nastąpi w dniu 27 kwietnia podczas uroczystości obchodów Dnia Ziemi.

Ogromne podziękowania składam  wszystkim uczniom i rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie kiermaszu.

Opiekun SU

Komentowanie jest wyłączone.