KONKURS WIEDZY O PLANECIE ZIEMI

        W związku ze zbliżającymi się obchodami Dnia Ziemi informujemy, że w tym roku szkolnym chcielibyśmy sprawdzić wiedzę uczniów dotyczącą naszej planety. W ostatnim tygodniu kwietnia zostanie przeprowadzony test wiedzy o Ziemi na dwóch poziomach: w klasach 4 – 6 oraz 7, 2-3 gimnazjum. Dla zwycięzców indywidualnych i całych klas, które wykażą się największym średnim wynikiem punktowym przewidziane zostały nagrody. Zachęcamy uczniów do zapoznania się

z przygotowaną na korytarzu górnym gazetką, która zawiera wszystkie wiadomości sprawdzane podczas konkursu. Materiały umożliwiające lepsze przygotowanie się do testu można również pobrać ze strony internetowej naszej szkoły. Treści obowiązujące młodsze klasy zostały oznaczone grubszą czcionką.

Życzymy powodzenia
Monika Włodarczyk
Piotr Szela

 

 Materiały na konkurs o ziemi

 

Komentowanie jest wyłączone.