Wiosennie  u „Metamorfozy”

       Z zimowego snu powoli wybudzała  się przyroda, nabierając tęczowych barw, kiedy to mali artyści  z Gminnego Środowiskowego Teatru Profilaktycznego” Metamorfoza”, energicznie wkroczyli na scenę, witając wiosnę. 21 marca 2018 roku do wspólnej zabawy zaprosili najmłodszych żaków ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dobroniu. Gromadka roześmianych gości z klas 0-3 w gronie swoich opiekunów z wielkim zainteresowaniem śledziła losy bohaterów scenicznych. W spektaklu : „ A jak będę dorosły…” zastanawialiśmy się, kim możemy zostać w przyszłości, przybliżając różnorodne zawody. To druga już  w tym roku odsłona sztuki. Wcześniej zagraliśmy kosmonautę, pisarkę, tancerki i mima . Tym razem piłkarze strzelali  gole do bramki, archeolog badał tajemnice piramidy w Gizie, informatyk  wygłaszał odę do „komputera”, fryzjerka czesała modelkę, a gitarzystka umilała wszystkim czas, przygrywając na instrumencie … Niebawem planujemy trzecią odsłonę przedstawienia. Któż  jeszcze pojawi się na scenie? Niech to będzie na razie naszą tajemnicą…

Do usłyszenia wkrótce…

Monika Pawełczyk

Komentowanie jest wyłączone.