Pokaż swoje marzenie zawodowe…

    To hasło VIII edycji  wojewódzkiego konkursu ZAWODOWIEC  2018, organizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 20 w Łodzi. Patronat honorowy objęli: Wojewoda Łódzki, Marszałek Województwa Łódzkiego, Prezydent Miasta Łodzi, Łódzki Kurator Oświaty, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Urząd Dozoru Technicznego, Oddział w Łodzi. Naszą szkołę godnie reprezentowały uczennice  klasy III A gimnazjum: Katarzyna  Wawrzyńczak, Julia Piechota, Oliwia Mikołajczyk, Weronika Socha i Weronika Kusiak i Janusz Fątner z klasy VII A. Dziewczęta przygotowały prace plastyczne i multimedialne.

26 kwietnia 2018 roku odbyła się uroczysta gala, podczas której ogłoszono wyniki konkursu. Wśród laureatów była Katarzyna Wawrzyńczak, nagrodzona III miejscem za przygotowanie prezentacji multimedialnej: „ Lekarz weterynarii- zawód zrodzony z miłości do zwierząt”. Warto nadmienić, iż na tegoroczną edycję przysłano 302 prace z 18 powiatów województwa łódzkiego, gromadząc młodzież z 54 szkół. Gratulujemy tak znaczącego sukcesu! Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu za wspaniałe prace, życząc spełnienia marzeń zawodowych…

Monika Pawełczyk

 

Komentowanie jest wyłączone.