Rok szkolny 2018/2019

3 września brać uczniowska powitała nowy rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się mszą święta w kościele św. Wojciecha w Dobroniu. Po niej delegacje szkół złożyły kwiaty na Grobie Poległych za  wolność naszej ojczyzny z okazji rocznicy wybuchu II wojny światowej. Następnie był przemarsz ze sztandarami do szkoły i w sali gimnastycznej odbyła się część oficjalna. Po odśpiewaniu hymnu państwowego przez społeczność  p. Dyrektor Elżbieta Łoboda-Szewc powitała wszystkich zebranych i wspomniała o odnowionej po termomodernizacji  szkole, która czekała niecierpliwie na uczniów. Później życzenia społeczności szkolnej złożył wójt p. Robert Jarzębak oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Magdalena Bracha. Wesoła piosenka klasy trzeciej wprowadziła wszystkich w dobry nastrój i uczniowie udali się do klas ze swoimi wychowawcami.

Komentowanie jest wyłączone.