Wyruszamy na wakacje…

       W tym roku uroczyste zakończenie odbywało się w dwóch turach. W sali gimnastyczne

j w budynku A  żegnali się ze szkołą, ale tylko na okres wakacji, uczniowie klas I- VI.    

      Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego i wprowadzeniem sztandaru szkoły. Pani dyrektor Elżbieta Łoboda–Szewc powitała wszystkich zgromadzonych oraz gratulowała wspaniałych wyników w nauce, konkursach i egzaminach. Następnie wychowawcy klas rozdali nagrody i świadectwa z wyróżnieniem najlepszym uczniom. Został odśpiewany hymn szkoły i poczet sztandarowy  udał się na kolejną uroczystość. W trakcie imprezy czas umilał wszystkim chór szkolny śpiewając o wakacjach i odpoczynku. Na koniec były wakacyjne życzenia od pani dyrektor, wójta gminy – p. Roberta Jarzębaka oraz przewodniczącej Rady Rodziców – Magdaleny Brachy. Rozdanie świadectw w klasach, pożegnanie z wychowawcą i wakacje można zacząć…

 

Komentowanie jest wyłączone.