PIESZA WYPRAWA PIERWSZAKÓW

Na łonie natury i wśród zwierząt postanowiły spędzić dzień pierwszaki. Dlatego też w piękny wtorkowy poranek, 14 czerwca, uczniowie kl. 1A i 1B, wybrali się na wyprawę do Dobronianki.
Na miejscu, pod opieką przewodnika, dzieci zwiedzały mini Zoo, słuchając ciekawych informacji o hodowanych tam zwierzętach, m.in. o wielbłądach, alpakach, lamach, antylopach, owcach, kozach, jeżozwierzach, osłach itp. Dodatkową atrakcją było karmienie zwierząt specjalnie przygotowaną karmą. Kiedy już nakarmione zostały zwierzaki, na biesiadowanie udały się pierwszaki. Dzieci z apetytem zjadły przygotowane na grilu kiełbaski.
Po zaspokojeniu głodu wszyscy radośnie bawili się korzystając z “dmuchanych” atrakcji. Po wyczerpującej zabawie, w dobrych nastrojach, uśmiechnięte i zadowolone dzieci wróciły do szkoły.