Bal klas ósmych

21 czerwca 2022r. odbył się pierwszy bal klas ósmych.  Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor Agnieszka Dolewa, witając przybyłych i życząc ósmoklasistom wspaniałej zabawy. Następnie uczniowie, tworząc nową tradycję, odtańczyli belgijkę, która od dawna związana jest z naszym życiem szkolnym. Uczniowie w każdy czwartek, podczas długiej przerwy, wspólnie bawili się przy tym utworze. Tym razem było jednak inaczej. Piękne stroje, odświętny nastrój, obecność rodziców, przedstawicieli grona pedagogicznego i dyrekcji… a całości dopełniał niecodzienny wystrój holu głównego, który za sprawą kilku wróżek przemienił się w salę balową.

Po krótkiej części oficjalnej ósmoklasisty zrobili pamiątkowe fotografie i wyszli na parkiet, którego nie opuszczali do późnych godzin wieczornych. Ten wieczór na długo pozostanie w naszej pamięci.

Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem rodziców naszych tegorocznych abiturientów. To dzięki  Państwa zaangażowaniu mogliśmy przeżywać te niezapomniane chwile. Dziękujemy.

Małgorzata Gorzelak