„Złap za stery do swojej kariery”

W dniu 19 października chętni uczniowie klas VII i VIII wzięli udział w I Gminnym Konkursie Zawodoznawczym „Złap za stery do swojej kariery” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Chechle II. Celem spotkania było zaangażowanie młodzieży do działań z zakresu preorientacji zawodowej, zachęcanie do planowania własnej ścieżki edukacyjnej i zawodowej, popularyzacja wiedzy z zakresu kształtowania kariery, jak również przybliżanie zagadnień ze świata zawodów oraz środowiska pracy różnych profesji.

Uczniowie rywalizowali w różnych konkurencjach wymagających od nich nie tylko wiedzy, ale również kreatywności, operatywności, umiejętności plastycznych, a nawet aktorskich. Dzięki pracy zespołowej wszyscy poradzili sobie z większością stawianych przed nimi zadań, co pozwoliło na osiągnięcie wysokich wyników i wyłonienie przez jury zwycięzców. Konkursowi towarzyszyła atmosfera sprzyjająca dobrej zabawie, wspaniałym humorom i integracji z innymi szkołami.

W konkursie naszą szkołę reprezentowali:

• klasa VII – Kamil Mudzo, Marek Płomiński, Dawid Zajączkowski
  • klasa VIIIa – Lena Plucińska, Daria Skiba, Kornelia Szmytka – I miejce
  • klasa VIIIb – Dominika Posłuszny, Laura Szela, Wiktoria Śliz – II miejsce
  • klasa VIII c – Anna Groblewska, Maria Pawlak, Maria Wasilewska

Niezależnie od wyniku wszystkim uczestnikom Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów