W krainie słowa

Dnia 29 maja odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs Polonistyczny dla klas trzecich „W krainie słowa”. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych  z  terenu naszej gminy. Uczestnicy  rozwiązywali zadania konkursowe sprawdzające ich wiedzę z  zakresu treści polonistycznych. Mogli się wykazać nie tylko posiadanymi wiadomościami, ale także pomysłowością oraz spostrzegawczością.

Laureatami konkursu zostali: Julia Misiak ze Szkoły Podstawowej w Chechle

( I miejsce), Marcel Cieciorowski – również ze szkoły w Chechle ( II miejsce) oraz Martyna Nowak ze Szkoły w Dobroniu – III miejsce. Wyróżnienia w konkursie otrzymali: Lena Ochęcka  i Julia Sałagacka  (SP Dobroń), Natalia Siuda  (SP  Chechło) oraz Jakub Pełka i Maria Angiel ( SP Mogilno).

Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!