Uczniowie klas siódmych na wycieczce w Łodzi

 

Dnia 12 marca  uczniowie klas siódmych wybrali się na wycieczkę do Łodzi . Pierwszym punktem programu był Teatr Muzyczny, w którym obejrzeli spektakl „Balladyna”. Był to gościnny występ Teatru Cieszyńskiego. Twórcy spektaklu dużą rolę przypisali muzyce i grze światła, dość mocno ograniczając scenografię. Gra aktorów – wyrazista i  pełna emocji spowodowała, że przedstawienie podobało się uczniom. Drugim przystankiem było Muzeum Światła – pierwsze tego typu muzeum w Polsce. W dziesięciu pokojach, które uczniowie mieli do dyspozycji, można było rysować światłem, nagrywać filmy, robić niezwykłe zdjęcia oraz nagrywać filmy ze stroboskopem. Można było też wejść do niekończącej się przestrzeni. Obydwa miejsca dostarczyły uczniom wielu niezapomnianych wrażeń.

Komentowanie jest wyłączone.