Turniej Wiedzy Pożarniczej

 

W dniu 19 marca  w OSP w Chechle Drugim odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież przeciwdziała pożarom”.   Konkurs składał się z dwóch etapów: testu pisemnego, który zawierał 30 pytań zamkniętych oraz części praktycznej polegającej na nazwaniu sprzętu znajdującego się na wyposażeniu aut strażackich wraz z opisem ich zastosowania. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów z klas 7-8: Filip Fątner, Nikola Kubicka, Natalia Żychowska, Zuzanna Dębska i Paulina Kabza. Z nieukrywaną dumą chciałabym ogłosić, że dwóch uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do etapu powiatowego.

II miejsce- Filip Fątner

III miejsce – Natalia Żychowska

Test był trudny, emocje sięgały zenitu, ale wszystko poszło po naszej myśli.

Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników za włożone w naukę chęci, pracę i poświęcony czas. Teraz przed nami etap rejonowy, który odbędzie się 17 kwietnia 2024 r.  Trzymajcie kciuki!

B.Z.

Komentowanie jest wyłączone.