Jasełka ,,Betlejem to my’’

          Dnia 21 grudnia w naszej szkole odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. W świąteczny klimat wprowadziło wszystkich przygotowane przez uczniów klas trzecich przedstawienie pt. ,,Betlejem to my’’.

Występujący aktorzy w specjalnie przygotowanych strojach  przedstawili sceny narodzin Jezusa Chrystusa wśród przepięknej scenerii nawiązującej do Betlejem, a przygotowanej przez p. Mariolę Bartuzel.  Inscenizacja przeplatana była wesołymi  kolędami i pastorałkami wyśpiewanymi przez chór szkolny pod dyrekcją p. Małgorzaty Tereli. Rodzice i zaproszeni goście nagrodzili występ gromkimi brawami.

Pani Dyrektor podziękowała wykonawcom i złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Do życzeń dołączył się także zaproszony ksiądz proboszcz Sławomir Klich oraz wójt gminy p. Robert Jarzębak.

Komentowanie jest wyłączone.