IV Miting Lekkoatletyczny

14 czerwca  w Pabianicach odbył się IV Miting Lekkoatletyczny im. Jadwigi  Wajsówny. Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 8 w Pabianicach, a celem propagowanie konkurencji lekkoatletycznych i przybliżenie postaci znanej pabianickiej olimpijki w rzucie dyskiem.

W zawodach startowało 275 uczniów z 12 szkół. Każdy miał okazję zdobyć medal indywidualnie oraz walczyć drużynowo. Szkołę w Dobroniu reprezentowało 17 uczniów.  Poziom był wysoki, a mimo to udało  się wrócić z medalami.

 I miejsce w rzucie piłką lekarską zdobyła Julia Augustyniak, II miejsce w biegu na 60 m – Wiktoria Rosińska, III miejsce  również w piłce lekarskiej Jakub Rybak. Świetnie też spisała się drużyna dziewcząt w sztafecie 4×100 m zajmując II miejsce (H. Kiszło, P. Kosianowska, A. Rogalska, W. Rosińska)

Pogoda dopisała,  uczestnicy,  oprócz współzawodnictwa sportowego,  walczyli również ze swoimi wynikami, które poprawili. 

Gratulujemy!!!!

Komentowanie jest wyłączone.