Mikołajki gimnazjalistów


W dniu 10 grudnia  uczniowie klasy 3b gimnazjum wraz z wychowawcą panią Marzeną Wartalską i panią Wiolettą Wojdyńską –Kusiak udali się na wycieczkę do Wrocławia.
Do Hydropolis, pierwszego zaplanowanego miejsca, dotarli troszkę spóźnieni. W centrum wiedzy o wodzie zachwyciły wszystkich: łódź podwodna, wir wodny, interaktywna mapa Wrocławia i ruchoma makieta Ziemi. Siedzenie w batyskafie, podobnym do tego, w którym przebywali naukowcy badający Rów Mariański – najgłębszy znany nam obszar podwodny było na pewno wielkim przeżyciem.  Następnym punktem  wyprawy był wjazd bardzo szybką windą na 49 piętro najwyższego w mieście budynku – Sky Tower. Widok  Wrocławia z góry  zapierał dech w piersiach. Przeszklone do podłogi okna sprawiały wrażenie, jakby stało się na krawędzi budynku. Półgodzinny pobyt na górze sprawił wszystkim dużo radości.
Kolejnym punktem programu  wycieczki była wizyta w escaperoom – pokoju zagadek. Wszyscy przeżyli tam wspaniałe chwile, rozwiązując niezwykłe zagadki integrujące zespół klasowy.
Na zakończenie był spacer po rynku wrocławskim, gdzie odbywał się jarmark bożonarodzeniowy. Szczęśliwi i pełni wrażeń uczestnicy wycieczki wrócili wieczorem w rodzinne okolice.

Komentowanie jest wyłączone.